ohjaajat

LAPSET JA PERHEET

Liikuntaleikkikoulu 4-5v

Sarri Mäkitalo
sarri.makitalo@gmail.com
040 517 1011

Perhejumppa

Noora Akkila

noora.akkila@hotmail.com

044 090 0970

VOIMISTELUKOULUT

Voimistelukoulu 5-6v

Melek Erdem

melek-helin.erdem@hotmail.com
045 1163755


Kuutit

Petra Turunen
ppetra1@hotmail.com
040 4142060

Caramel

Maija Hyvärinen 
Dilara Erdem 

Melodit

Viivi Heikkinen 
viivisini.heikkinen@gmail.com 
045 3221242

JOUKKUEVOIMISTELU

Uusi joukkue, 6-8v

Serafina Rahkola

Frieda

Serafina Rahkola
Friia
Siiri Jansson
0452662434

Feiana

Paula Mäkelä
040 486 5502
paulamarleena@gmail.com

Medina ja Medea

Anne Vauhkonen
annehuuhka@hotmail.com
0505 759 373

Livie

Wilhelmiina Granqvist
wilhelmiina.g@hotmail.com
050 430 2232

Liene
Anu Nieminen
nieminen.anu.j@gmail.com
050 402 5439

Edla

Ida Herranen
ida.herranen1998@gmail.com

TANSSILLINEN VOIMISTELU

Adelma ja Dahlia

Irma Häkkinen
irma6697@hotmail.com
040 164 7846

Adelmina, Adessia ja Aleine

Anu Nieminen
nieminen.anu.j@gmail.com
050 402 5439

JOHTOKUNTA

Lappeenrannan Naisvoimistelijoiden johtokunta vastaa seuran toiminnasta. Johtokuntaan kuuluu tällä hetkellä 8 jäsentä.

Voit ottaa johtokuntaan yhteyttä mihin tahansa seuran toimintaan liittyvässä asiassa. Otamme mielellämme vastaan sekä risuja että ruusuja seuran toimivuudesta!

Johtokunnan yhteystiedot

Sarri Mäkitalo

Puheenjohtaja

sarri.makitalo@gmail.com
040 517 1011

Emmi Ylärakkola

Varapuheenjohtaja

Talousvastaava

talous@lappeenrannannaisvoimistelijat.fi
0400 733 319

Pia Juutistenaho

Sihteeri

pia.juutistenaho@wippies.fi
040 701 6741

Jenna Toivari

Valmennusryhmien vastuuhenkilö

jenna.toivari@gmail.com
0400 604 591

 

Kati Haapsaari

Hoika-jäsenrekisterivastaava

info@lappeenrannannaisvoimistelijat.fi
0400 587 287

Anu Nieminen

Harrasteryhmävastaava

Seura-asut

nieminen.anu.j@gmail.com
050 402 5439

Annu Keskisaari

Verkkosivu- ja tapahtumavastaava

annulinnea@gmail.com

Tiina Kostiainen

Koulutusvastaava

kostiainenti@gmail.com
040 834 7971

Seuran laskutustiedot

1. Verkkolaskut:
Lappeenrannan Naisvoimistelijat r.y., 0685405-8
Verkkolaskuosoite: 003706854058
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH
Verkkolaskuosoite: FI6756200920485546
Operaattori: E-K Osuuspankki (OKOYFIHH)

2. PDF-muotoisten laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun:
06854058@scan.netvisor.fi

3. Laskujen vastaanotto postitse skannauspalveluun:
Lappeenrannan Naisvoimistelijat r.y.
06854058
PL 100
80020 Kollektor Scan